دریافت اطلاعات ...
 
باشگاه ایده پردازان کوشا
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

ايده هاي خود را براي جشنواره فيلم 100 ارسال كنيد
 
ثبت نام صاحبان ايده براي حضور در رويداد پرتاب(پيچينگ) «100100» سيزدهمين جشنواره فيلم 100 آغاز شد.
ايده هاي خود را براي جشنواره فيلم 100 ارسال كنيد ثبت نام صاحبان ايده براي حضور در رويداد پرتاب(پيچينگ) «100100» سيزدهمين جشنواره فيلم 100 آغاز شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ ثبت نام رويداد پرتاب (پيچينگ) «100100» كه در بخش جنبي سيزدهمين جشنواره فيلم 100، برگزار خواهد شد، از امروز پنجم بهمن آغاز مي شود و تا پانزدهم بهمن ادامه خواهد داشت. 

در اين رويداد كه با هدف نزديكي سرمايه به علاقه مندان و توليدكنندگان فيلم كوتاه و با حمايت سازمان سينمايي سوره در دستور كار جشنواره فيلم 100 قرار گرفته، صاحبان ايده، طرح فيلم هاي كوتاه خود را در برابر سرمايه گذاران ارائه خواهند كرد و مي توانند در يك فضاي شفاف و عادلانه به جذب سرمايه براي تبديل ايده خود به فيلم بپردازند. 

علاقه مندان و ايده پردازان براي شركت در اين رويداد مي توانند طرح خود را، بدون محدوديت در ژانر و براي فيلم هاي يك تا 40دقيقه اي، تا سقف 1200 كلمه و در فايل ورد، به همراه برآورد هزينه توليد و مشخصات صاحب طرح به آدرس 100partab@gmail.com ارسال كنند.

از صاحبان آثار ارسال شده به جشنواره فيلم 100، در صورت دارا بودن شرايط اوليه براي شركت در دوره كارگاهي و راهبري دعوت به عمل خواهد آمد و در مرحله بعد آثاري كه پرونده آنها توسط اساتيد كارگاه مورد قبول واقع شود، به رويداد پيش پرتاب دعوت شده و پس از داوري عملكرد ارائه دهندگان، بهترين پرتاب ها، براي حضور در رويداد نهايي انتخاب خواهند شد. 

براي اطلاع از جزييات بيشتر به سايت جشنواره به آدرس www.100fest.com مراجعه كنيد.

سيزدهمين جشنواره بين المللي فيلم 100 به دبيري يوسف منصوري و به همت سازمان سينمايي سوره نهم تا دوازدهم اسفندماه برگزار خواهد شد.

انتهاي پيام/
منبع خبر:
برنا نیوز
   تاریخ: ۱۰:۴۴ - ۰۵/۱۱/۱۴۰۱   بازدید: ۲۷

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)
کد امنیتی: *