دریافت اطلاعات ...
 
باشگاه ایده پردازان کوشا
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

برگزاري رويداد «برپا» با هدف استعداديابي دانش آموزان در زنجان
 
رويداد دانش آموزي «برپا» با هدف شناسايي استعداد هاي برتر دانش آموزي توسط دبير خانه كميته نخبگان استانداري زنجان براي اولين بار در كشور برگزار شد.
برگزاري رويداد «برپا» با هدف استعداديابي دانش آموزان در زنجان
به گزارش سايت ديده بان ايران؛ رويداد دانش آموزي «برپا» با هدف شناسايي استعداد هاي برتر دانش آموزي توسط دبير خانه كميته نخبگان استانداري زنجان براي اولين بار در كشور برگزار شد.

در اين رويداد بيش از 100 دانش آموز استعداد برتر از پايه دوم دبيرستان يعني رده سني 15 تا 18سال حضور داشتند.

ابوالفضل رفيعي، معاون سياسي و اجتماعي استاندار زنجان در مراسم اختتاميه نخستين رويداد دانش آموزي «برپا» اظهار كرد: با ايجاد بستري براي شناسايي و شكوفايي استعداد دانش آموزان، مي توان زمينه هم افزايي علمي و توسعه ارتباطات علم و صنعت را فراهم كنيم.

رفيعي با تاكيد بر ضرورت حمايت از استعدادهاي كشور افزود: دستيابي به قله هاي علم و صنعت با بهره گيري از چنين استعدادهايي و برنامه ريزي بلند مدت براي آن ها امكان پذير است.

معاون سياسي و اجتماعي استاندار زنجان با بيان اينكه با وجود همه محدوديت ها مي توان به دستاوردهاي علمي بسياري دست يافت، توضيح داد: داشتن كشوري قدرتمند و مستقل در گرو حمايت و شكوفا كردن استعدادهايي است كه جز سرمايه هاي هر كشوري حساب مي شوند.

وي با اشاره به تحريم ها و موانعي كه درنتيجه آن در سر راه توليد وجود دارد بيان كرد: با وجود تمام فشارها، دشمني ها و تحريم ها كه هزينه استقلال طلبي ماست، مي توان با اتكا به توانمندي هاي علمي و فناورانه به توسعه و پيشرفت دست يافت.

رفيعي در پايان با تاكيد بر اينكه كشف استعدادها در تمامي مقاطع و بايد به صورت ادامه دار انجام شود گفت: گره هاي بسياري در كشور وجود دارد كه بازگشايي و رفع آنها بهره گيري از توانمندي جوانان و كمك همه گروه ها را مي طلبد.

كپي لينك
منبع خبر:
دیده بان ایران
   تاریخ: ۱۴:۳۶ - ۳۰/۰۵/۱۴۰۱   بازدید: ۳۳

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)
کد امنیتی: *