دریافت اطلاعات ...
 
باشگاه ایده پردازان کوشا
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

رويداد ايده پردازي بانوي كارآفرين برگزار مي شود
 
مركز نوآوري و شتاب دهي جهاددانشگاهي قم با برگزاري رويداد بانوي كارآفرين از 20 مهر ماه تا 20 آبان، از صاحبان ايده حمايت مي كند.
رويداد ايده پردازي بانوي كارآفرين برگزار مي شود رويداد بانوي كارآفرين با هدف ترويج و گسترش ايده يابي، شناسايي غربالگري ايده ها، افزايش دانش متقاضيان ، انجام فرآيند كامل ارزيابي با كمك آموزش، مشاوره و حمايت از ايده هاي برتر و توليد محصول فناورانه در حوزه پوشاك استان قم و شبكه سازي و حمايت از كسب و كارهاي خرد و خانگي از 20 مهر ماه تا 20 آبان ماه با ثبت نام صاحبان ايده از ايشان حمايت مي كند.

اين رويداد استاني به همت كميته امداد امام خميني (ره) استان قم و جهاد دانشگاهي استان قم و همكاري ساير دستگاه هاي اجرايي، نهادها و موسسات به صورت مجازي برگزار مي شود.

مركز نوآوري و شتابدهي جهاددانشگاهي قم، دفتر امور بانوان و خانواده استانداري قم و اداره تعاون كار و رفاه اجتماعي و سازمان فني و حرفه اي استان قم، اتحاديه پوشاك استان قم، انجمن طراحي مد و لباس قم، دبيرخانه طرح مشاغل خانگي قم و سازمان دانشجويان قم مشاركت دارند. اين رويداد با محوريت پوشاك از علاقمندان در اين حوزه ايده جذب مي كند.

علاقه مندان به شركت در رويداد بانوي كارآفرين مي توانند با مراجعه به لينك https://formaloo.com/banookarwb در وبينار هاي آموزشي رايگان اين رويداد ثبت نام و با مراجعه به لينك https://formaloo.com/banookaridea ايده هاي خود را ارسال نمايند.

شايان ذكر است ايده هاي اول تا سوم اين رويداد استاني به ترتيب 40،000،000 ريال، 30،000،000 ريال و 2،000،000 ريال اعطا مي شود و صاحبان ايده هاي برتر و شايسته تقدير همچنين از حمايت هاي مادي و معنوي كميته امداد امام خميني (ره)، جهاد دانشگاهي استان قم بهره مند خواهند شد.

علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر و يا ارتباط با دبيرخانه مي توانند با شماره 37832878 – 025 و نيز شماره تماس 025 -36157634 تماس بگيرند.

انتهاي پيام
منبع خبر:
ايسنا
   تاریخ: ۱۰:۴۱ - ۲۱/۰۷/۱۴۰۰   بازدید: ۱۶۰

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)
کد امنیتی: *