دریافت اطلاعات ...
 
باشگاه ایده پردازان کوشا
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

نحوه استانداردسازي در توسعه محصولات نانو بررسي مي شود
 
دوره آموزشي استانداردسازي، كنترل و تضمين كيفيت در راستاي توسعه محصولات فناوري نانو در آبان ماه برگزار مي شود.
نحوه استانداردسازي در توسعه محصولات نانو بررسي مي شود به گزارش ايسنا، با توجه به اهميت و ضرورت آموزش الزامات و مفاهيم استانداردسازي، كنترل و تضمين كيفيت در راستاي توسعه محصولات فناوري نانو، گروه استاندارد و ارزيابي محصولات ستاد ويژه توسعه فناوري نانو دوره آموزشي كنترل كيفيت (QC)، ويژه شركت هاي توليدكننده محصولات فناوري نانو را برگزار مي كند.

اين دوره آموزشي به صورت آنلاين به مدت 16 ساعت ويژه مديران، كارشناسان و پژوهشگران فعال در واحدهاي كنترل كيفيت، تضمين كيفيت، ساخت و توليد و تحقيق و توسعه در شركت هاي توليدي محصولات فناوري نانو طراحي شده است.

فراگيران با گذراندن اين دوره آموزشي و اخذ گواهي نامه مرتبط، با مسائل و چالش هاي استانداردسازي و كنترل كيفيت در محصولات فناوري نانو آشنا شده و نحوه پاسخ گويي به آن ها را مي آموزند.

در پايان گواهي نامه مورد تأييد ستاد ويژه توسعه فناوري نانو به شركت كنندگان اعطا خواهد شد.

اهداف و كاركردهاي استانداردسازي، كنترل كيفيت در مراحل چرخه عمر محصول فناوري نانو (طراحي، توليد، بهره برداري و وارهايي)، قابليت اطمينان و كيفيت محصول، طراحي آزمون براي مراحل گوناگون چرخه عمر محصول، تدوين سند استاندارد محصول، آشنايي با كنترل كيفيت آماري، نمونه برداري و اصول حاكم بر آن، تعريف و تشريح كنترل كيفيت (QC) و تضمين مرغوبيت (QA) در محصولات فناوري نانو و مديريت بازخورد و ارتباط با مشتري از موضوعات مطرح در اين دوره آموزشي است.

به نقل از ستاد نانو، اين دوره آموزشي از 8 تا 12 آبان به صورت آنلاين برگزار مي شود.

انتهاي پيام
منبع خبر:
ایسنا
   تاریخ: ۰۹:۱۴ - ۱۷/۰۷/۱۴۰۰   بازدید: ۱۷۳

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)
کد امنیتی: *