دریافت اطلاعات ...
 
باشگاه ایده پردازان کوشا
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

پانزدهمين فراخوان عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان پارك فناوري پرديس
 
به گزارش گروه علم و پيشرفت خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي پارك فناوري پرديس، تيم ها و شركت هاي نوپاي فعال در حوزه هاي برق و تجهيزات الكترونيكي، نانو تكنولوژي و مواد پيشرفته، فناوري هاي ديجيتال و IT، سلامت و تجهيزات پزشكي، عمران و معماري، هوش مصنوعي و علوم كامپيوتر، اينترنت اشيا و مكانيك پيشرفته و مكاترونيك، مي توانند طرح هاي داراي ويژگي هاي شاخص از حيث تيم كاري، فناوري و نوآوري، ساختار و مدل كسب وكار خود را با مراجعه به نشاني https://www.co-up.org/techelite ثبت كنند.

پس از طي مراحل اوليه بررسي و پذيرش طرح ها، تيم ها در فضاي كار اشتراكي (كوآپ) مستقر مي شوند و در طي دوره آماده سازي كه شامل برنامه ها و آموزش هاي متنوع و فشرده جهت فراگيري مهارت هاي اساسي استارتاپ ها و راه اندازي كسب و كار، عملياتي نمودن آن ها و مواجهه با اين موارد در ميدان عمل مي باشد، خود را مهياي پذيرش نهايي مركز رشد مي نمايند.

مراحل پذيرش متقاضيان با تكميل و ارسال فرم عضويت توسط صاحبان طرح آغاز مي شود و فرآيند عضويت با ارائه اطلاعاتي در مورد تيم كاري و طرح مورد نظر ادامه مي يابد. در صورت تاييد اوليه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومي و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصي برگزار مي گردد تا طرح ها از جنبه هاي بازار و فني مورد بررسي قرار گيرند.

در گام بعدي با تاييد كارشناسان مربوطه، تيم ها پس از پذيرش اوليه، به صورت فشرده برخي مهارت هاي مهم و اصلي راه اندازي و مديريت كسب و كارهاي نوآورانه را فرامي گيرند و در طول دوره به صورت مستمر مورد ارزيابي قرار مي گيرند و در صورت رسيدن به پايان دوره، در جلسه اي از كسب وكار خود دفاع خواهند كرد و درصورت تاييد، واجد شرايط عضويت در مركز رشد مي شوند.

متقاضيان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر و طرح سوالات، با شماره 76250162-021 و در صورت عدم پاسخگويي با 76250250-021 داخلي 1501 تماس حاصل نمايند. براي آشنايي بيشتر نيز شبكه هاي اجتماعي فضاي كار اشتراكي كوآپ از طريق آدرس https://b2n.ir/z65250 در دسترس هستند.

گفتني است، اكوسيستم پارك فناوري پرديس با وجود شركت هاي بزرگ و متوسط موجود و شبكه اي از متخصصين و انجام بازديدهاي بين المللي، امكان تثبيت كسب وكارهاي نوپا را فراهم مي نمايد.

 

انتهاي پيام/
منبع خبر:
خبرگزاری فارس
   تاریخ: ۱۰:۴۲ - ۰۶/۰۶/۱۴۰۰   بازدید: ۱۴۰

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)
کد امنیتی: *